Sıkça Sorulan Sorular

Kendi yazılımlarımı satmak istiyorum ne yapmam lazım ?

Geliştirmiş olduğunuz yazılımları codemonzy’de satmak oldukça kolay. Yazılım sayfasındaki Yazılım Yayınlama Formu ‘nu *eksiksiz doldurup info@codemonzy.com ‘a gönderebilirsiniz. Başvurunuz 1 hafta içerisinde değerlendirilip size bildirilecektir. Belgeyi indirmek için tıkla

Kupalar makinede yıkanabilir mi ?

Kupa bardaklarımıza tasarımlar 800 C de fırınlanarak basılmaktadır. Bulaşık makinesinde gönül rahatlığı ile yıkanabilir ancak daha uzun süreli kullanım için elde yıkanmaları tavsiye edilir.

Stickerların boyutu sabit mi ?

Bütün stickerların boyutları farklıdır. Ürünlerin fotoğraflarından ortalama boyutu tahmin edilebilir. Ayrıca ” Sizden Gelenler ” sayfasında daha önce satın almış müşterilerimizin ürünlerinden boyutlarını görebilirsiniz.

Bana özel tasarım kupa veya sticker bastırabilir miyim ?

Minimum 10 adet olmak şartıyla istediğiniz tasarımda kupa bardak ve rozet hazırlayabiliriz. Tasarım fikrinizi info@codemonzy.com ‘a iletebilirsiniz. Sticker için şuan maalesef hizmet veremiyoruz.

İndirim kodu istesem verir misiniz ?

Özel günlerde herkes için geçerli indirim kuponu veriyoruz. İndirimleri kaçırmamak için instagramda @codemonzy ‘i takip edebilirsiniz. Ayrıca satın aldığınız ürünleri instagramda @codemonzy ‘i etiketleyerek paylaştığınızda hesabınıza bir sonraki siparişinizde geçerli %10 indirim kodu tanımlanacaktır.